2 квітня відбулася чергова відправка гуманітарної допомоги до зони військових дій на сході України. Як завжди, везли зібрані продукти харчування: тушонку, яку забезпечили Флоринські волонтери, ковбасні вироби та копчені кури, воду, картоплю та інші овочі, хлібобулочні вироби.
Також відправили сто пар шкарпеток та термобілизну, противірусні медичні препарати.
Рибгоспом виділено 50 кг риби, яку приготували жінки – волонтерки. Хлібобулочні вироби та печиво забезпечено СПД «Світанько Ю.Д.» с. Шляхова. Постійними спонсорами відправки транспортних засобів (мікроавтобусів), які забезпечують пальним, є директор ПП «Валентина» Гондарук В. Я., та ТОВ « АВАНТАЖ 7».