Під час рейдової перевірки держінспекторами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу було затримано трьох порушників, які здійснювали незаконний вилов водних живих ресурсів на р. Південний Буг.
Про це повідомили у прес-службі Держекоінспекції Вінницької області.
За результатами рейду на порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення, які направлено на розгляд до Немирівського та Тиврівського районних судів, вилучено 11 сіток загальною довжиною 685 метрів та 37 кг риби. Загальна сума розрахованих збитків становить 3 995 грн.