Патрульні поліцейські Вінниці щоденно опрацьовують десятки різноманітних викликів: від звичайного порушення ПДР до сімейної сварки, від переслідування нетверезого водія до пограбування чи розбою. Однак, не криміналом єдиним наповнена робота інспекторів. Та й не лише з адмінправопорушеннями їм доводиться мати справу.
За останні 11 місяців патрульні Вінниці 38 разів ставали рятівниками. Двічі інспектори діставали з води людей, які ледь не потонули, 9 разів допомагали вогнеборцям під час пожежі врятувати громадян або ж їх майно, 5-х самогубців вдалось відмовити від жахливого рішення покінчити з життям, опинившись в потрібний час і в потрібному місці.
За згаданий період поліцейські 5 разів рятували малолітніх дітей, які губились або ж тікали з дому. Крім цього, було ще чимало випадків, коли патрульні надавали допомогу людям на вулиці під час ДТП, епілептичного чи серцевого нападу, потрапляли до житла через вікна багатоповерхівок, аби допомогти людям, які стали «заручниками» власних квартир.
Їм доводилось бути медиками, педагогами, психологами, а не лише правоохоронцями. Всі ці випадки свідчать про довіру вінничан до патрульної поліції.