На Старий Новий рік, 13 січня, на території державного історико-культурного заповідника «Буша» Ямпільського району вперше відбувся мистецький фестиваль «Різдво в Буші», у якому взяли участь 27 колективів з різних куточків області. Кожен район Вінниччини представив свої світлиці з вертепами, дідухами, виробами народних умільців та традиційними різдвяними стравами. У світлицях відвідувачів зустрічали господар і господиня в національних костюмах, які під супровід народного співу та музики, щедро пригощали кутею, українськими стравами, напоями і різдвяною випічкою.
Частування супроводжувалося концертом та народними забавами. Зі сцени лунали різдвяні колядки та щедрівки у виконанні фольклорних співочих та обрядових гуртів.
Упродовж етнофестивалю майстри народних ремесел проводили для гостей майстер-класи із гончарства, лозоплетіння, різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння.