Підприємство, розташоване у Погребищенському районі області, у період з 21 лютого по 1 червня 2017, під час експлуатації комбікормового цеху, АЗС, приміщень для утримання курей, зварювальної дільниці здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного на те дозволу.
Держінспекторами обраховано, що сума збитків, завданих державі, становить 17 489 гривень 37 копійок.
Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області підприємству-порушнику пред’явлено претензію на вказану суму для можливості добровільного відшкодування збитків.
За інформацією Держекоінспекції Вінницької області.