До авіабригади на Вінниччину після ремонту, модернізації та часткового переобладнання повернувся літак Ан-26. Колишній штурманський варіант переобладнали на вантажний.
«Звісно, техніка – не нова та завдяки модернізації авіатори зможуть її ефективно використовувати ще довго. Ознайомчі польоти екіпажів пройшли на відмінно. – Техніку переобладнали з урахуванням сучасних потреб», – сказав начальник відділу контролю надійності та ремонту авіаційної техніки Літаючої авіаційно-технічної лабораторії. підполковник Анатолій Поліщук.
«Практично усе встановлене на нього обладнання – українського виробництва, не може не тішити. Це і радіоелектронне обладнання, метеостанція з цифровими індикаторами, системи попередження про зіткнення, сучасна бортова навігаційно-посадкова система, авіаційні радіомаяки, системи реєстрації параметрів польотів», – додав полковник Поліщук.
За його словами, завдяки сучасному обладнанню літак став легшим, а відповідно, вантажів зможе підняти більше.
Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Вінниця)