Дитячий садочок №5 «Казочка» після тривалої паузи знову відкрився. У перший день прийшло пів сотні дітлахів. Тепер їхній простір став ще більш затишним і продуманим.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Зараз у садочку зареєстровано 96 дітей. У день відкриття заклад відвідали 42 малюки. Працюють дві групи для дітей раннього віку, а також групи молодшого, середнього і старшого дошкільного віку. Крім того, у закладі функціонують дві інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами.
В оновленому укритті є комфортні навчальні куточки з яскравими меблями, просторі зони для творчості, де можна малювати, ліпити та гратися, а також спеціальні інклюзивні простори, які створені з урахуванням потреб кожної дитини.
«Наш садок був зачинений від початку повномасштабного вторгнення через відсутність укриття. Основною проблемою було постійне затікання води у приміщення підвалу. Завдяки спільній роботі міської ради, будівельників, батьків, ми отримали затишне, повноцінне укриття, яке відповідає стандартам безпеки», – каже завідувачка дитсадка №5 «Казочка» Олена Онищук.
Приміщення укриття має альтернативне джерело живлення та готове до використання у разі надзвичайної ситуації.
Середовище в укритті організовано так: є затишні кімнати для відпочинку, м’які куточки для релаксу і різноманітні іграшки. Особлива увага приділена дітям з інвалідністю: облаштовані пандуси, широкі двері, зручні підходи, встановлено підйомник.









