Внаслідок погіршення погодних умов на території Вінниччини, рятувальники продовжують надавати допомогу водіям транспортних засобів.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Вінницькій області.
На автошляху за межами села Соколівка Крижопільської територіальної громади у снігових заметах застрягло два автобуси, три легкових автомобілі та вантажівка.
У с.Глинське Бершадської громади у сніговий полон потрапили водії двох автобусів та одного легкового автомобіля, а за межами с. Стратіївка Ольгопільської територіальної громади – ще одна вантажівка.
«Всім водіям рятувальники оперативно надали допомогу та відбуксирували транспортні засоби на безпечні ділянки доріг. Закликаємо водіїв уникати поїздок в райони, де вирує негода», – йдеться у повідомленні рятувальників.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/AVTOBUSY1-80x58.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/AVTOBUSY2-80x58.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/AVTOBUSY3-80x58.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/AVTOBUSY4-80x58.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/AVTOBUSY5-80x58.jpg)