Відзнаку 120 бригади територіальної оборони ЗСУ, яка сформована у Вінницькій області й де служить переважна більшість вінничан, вручили начальнику ОВА Сергію Борзову.
Сергій Борзов оприлюднив слова вдячності за нагороду.
«Мав честь отримати Почесну відзнаку командира нашої 120 окремої бригади територіальної оборони. Дякую комбригу полковнику Володимиру Катинському та всьому особовому складу бригади за мужність та оборону нашої країни.
Допомога і підтримка військових – наш щоденний обов’язок.
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!», – зазначив начальник ОВА в дописі.
Допомога і підтримка військових – наш щоденний обов’язок.
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!», – зазначив начальник ОВА в дописі.