Зловмисник, який завдавав ударів, перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі. На місці злочину перебував свідок.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Вночі 31 грудня в поліцію зателефонувала мати братів та повідомила про сімейну сварку. У помешканні заявниці поліцейські виявили побитого чоловіка, а сам зловмисник зник.
За попередньою інформацією слідства, конфлікт між братами виник під час розпивання алкоголю. У ході сварки старший побив молодшого та втік разом із гостем», – йдеться в повідомленні.
56-річного зловмисника поліцейські затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасово тримання. За вказаним фактом під процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури проводиться досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.