На початку жовтня на території Ладижинського водосховища в одному з підприємств, яке займалося розведенням осетрових риб та виробництвом чорної ікри, стався мор риби. З цього приводу у Вінницькій обласній раді створили робочу групу. Також ця робоча група мала розібратися із будівництвом резервуара в Тростянецькій громаді.
Про приїзд депутатів у село Троснянчик видання «Новини Вінниці» повідомляло раніше.
Видання також детально інформувало про поїздку у Ладижин, на місце мору осетрових.
Видання «Новини Вінниці» попросило прокоментувати роботу одного з її членів, депутата Вінницької обласної ради Романа Квітко.
Роман Квітко, розповів, що виїзне засідання робочої депутатської групи, приїзд на один із об’єктів Тростянецької громади нагадував рейдерство за методами. Та й взагалі, не мав цей приїзд не мав жодного сенсу, бо інвестор, через конфлікт інтересів у громаді, відмовився будувати резервуар. Через що в селі не буде два десятки нових робочих місць.
У коментарі депутат обласної ради розповів багато цікавих деталей про методи роботи цієї групи, про те, які засоби використовує її керівник Сергій Кривешко, та як вдаються до маніпуляцій із документами.
До теми: Сесія Вінницької облради: депутат Кривешко хоче, щоб його супроводжував КОРД
Детально про роботу робочої групи, створеної головою обласної ради Вячеславом Соколовим, дивіться у відео з депутатом Вінницької обласної ради, учасником робочої групи, Романом Квітко.
Також ми додаємо невелике роз’яснення зі скан-копією протоколу від 8 листопада з голосуванням і колізією, про яку розповів Роман Квітко у відео (щодо незрозумілої ситуації із голосуванням секретаря робочої групи пані Зуєвої).
(Розпорядженні голови облради її посада виділена нашим виданням червоною рамочкою).
(На фото у червоній рамочці).
Таким чином вони погодилися, що «за» проголосувало 6 депутатів. І це дало змогу прийняти рішення.
Але зауважимо, шо у протоколі засідання ясно сказано:
А от на сайті Вінницької обласної ради після засідання робочої групи з’явилося повідомлення із заголовком:
І у тексті там йдеться:
З цього випливає, що є доконаний факт звернення до «експертних структур ЄС», хоча йдеться тільки про наміри підготувати таке звернення.
Ось так працюють депутати з робочої групи. Навіщо вони видають власні наміри за доконані факти – не зовсім ясно.
Видання «Новини Вінниці» продовжить відслідковувати ситуацію.