Президент України Володимир Зеленський відзначив нагородами двох Героїв з Вінниччини.
Одного з них, Олексія Кобилянського, родом із села Мізяків нагороджено посмертно Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Олексій з перших днів війни пішов добровольцем на фронт, служив гранатометником. Загинув у бою 3 травня. Вдома у Героя залишилася дружина та двоє доньок.
Медаллю за «Військову службу Україні» нагороджений житель Вінниччини Костянтин Кудін. Зараз він – капітан. До повномасштабного вторгнення росії працював у Калинівській, а згодом у Вінницькій райдержадміністрації.