Вчора у торговельно-розважальному центрі “Мегамолл” відбулося перше заняття юних вінницьких хокеїстів. Все це відбувалося на території ковзанки «Льодова арена». Там діти будуть вдосконалювати свої навички з хокею з шайбою та фігурного катання.
По домовленості з адміністрацією “Льодової арени”, у березні тренування дітей починатимуться по буднях з 18:00, а у квітні – з 17:00.
Нова локація для занять із хокею та фігурного катання має європейські стандарти якості та комфортні умови.
«Важливо, що дитячому хокею у Вінниці бути. Тренування відновлені. Готуємось до чергового етапу чемпіонату України серед юнаків. Нагадаю, що цього року на фінансову підтримку хокейного клубу «Патріот», де займається близько 80 дітей, міська рада передбачила майже 1 млн грн – для того, щоб клуб міг орендувати лід і мати повноцінні фахові тренування. Також 200 тис. грн на свій розвиток отримала секція фігурного катання, цим видом спорту займаються близько 30 юних вінничан. І будемо виходити з пропозицією до депутатів міської ради збільшити підтримку цих зимових видів спорту», – розповідає Голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.
Льодова арена має дві всі комфортні умови для спортсменів: обладнані роздягальні, санвузол, медпункт, а глядацькі трибуни вміщають близько 550 глядачів.








