Благодійний Миколи Філонова “Український Альянс” влаштував особливе свято для дітей військовослужбовців, школярів-волонтерів та переможців конкурсів з Козятина.
Діти з Козятину не лише розвивають свою творчість, але й активно волонтерять, займаються благодійністю, створюючи сувеніри та інші вироби для допомоги ЗСУ. Вони також відвідують військових у лікарнях і вірять у Перемогу України.
Цього разу дітей з Козятинського Центру дитячої та юнацької творчості порадували поїздкою до Вінниці. Благодійний фонд Миколи Філонова “Український Альянс” організував їм поїздку, а діти з нетерпінням чекали нових вражень.
Спочатку “Дитячий батальйон” відвідав Подільський зоопарк. Тут діти з захопленням дивилися на тварин та робили фотографії разом з ними.
Після зоопарку діти з Козятину відправилися в ресторан Макдональдс, де насолоджувалися своїм улюбленим меню та отримали іграшки. Завершилося свято в кінотеатрі “Сінема Сіті”, де діти переглянули цікаві фільми та мультики.
Такі події стануть для них не лише спогадами про веселі миті, а й натхненням для подальших дій. Діти з Козятину – приклад справжнього патріотизму та активної допомоги, який надихає і мотивує всіх навколо.
Творчість, мистецтво, спорт, цікаві та пізнавальні подорожі, спілкування одне з одним – це не лише відпочинок, розвиток та психологічне розвантаження, а й заохочення активних діток, які у вільний від навчання час знаходять можливість волонтерити та допомагати ЗСУ Ми беремо приклад з цих діток. Їх активність та справжній патріотизм надихає і мотивує волонтерів нашого фонду та кожного українця, – зазначив Микола Філонов.
Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах:
🔴 Telegram 🟡 TikTok 🟣 Instagram 🔵 Facebook 🟤 YouTube 🟢 WhatsApp