Експедитора звільнено з посади, а на його майно у сумі 1,5 млн грн накладено арешт. За такий вчинок чоловіку загрожує від 7-ми до 10-ти років увʼязнення.
Про це повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі.
Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт у справі колишнього директора ДП «Могилів-Подільське лісове господарство». Його звинувачують у перевищенні службових повноважень, що мало тяжкі наслідки.
Раніше “Новини Вінниці” повідомляли: Вінницька прокуратура конфіскувала 130 гектарів землі в росіян
За даними слідства, у період з 2020 по 2021 рік обвинувачуваний, не пройшовши необхідну процедуру отримання висновку з оцінки впливу на довкілля, незаконно виписував лісорубні квитки на суцільну рубку дерев на території лісництва.
На підставі цих квитків укладалися угоди з підприємцями щодо надання лісозаготівельних послуг, за виконання яких проводилася незаконна рубка дерев різних порід та діаметрів.
Слідством встановлено 5 випадків видачі лісорубних квитків, на підставі яких було вирубано майже 10 тисяч дерев та завдано збитків довкіллю на суму 58 млн грн.
На сьогодні обвинувачений вже звільнений з посади. З метою відшкодування збитків державі на його майно (квартиру, земельну ділянку й автомобіль на суму 1,5 млн грн) накладено арешт.
Відповідно до законодавства, за цим злочином передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Досудове розслідування проводилося слідчими четвертого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, що знаходиться у місті Хмельницькому, з дислокацією у місті Вінниці.