У Вінниці стартувала активна фаза підготовки житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2026–2027 років. Наразі профільне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» виконало вже близько 40% від усього обсягу запланованих робіт. Фахівці модернізують котельні, тестують мережі та оновлюють комунікації цілого мікрорайону.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Комунальники вже відремонтували 22 котельні із 48 наявних в місті. Також оновлено 28 центральних та 241 індивідуальний тепловий пункт, упорядковано 639 теплових камер.
Загалом підприємство забезпечує теплом та гарячою водою понад 95 тисяч абонентів. Забезпечує стабільне теплопостачання для 1210 багатоквартирних будинків, 53 дитячих садків, 38 шкіл та 15 лікарень міста. Саме тому підготовка до холодів розпочалася заздалегідь.
Усі планові роботи на об’єктах виконуються чітко за графіком. Якщо не виникне непередбачуваних чи форс-мажорних обставин, ремонтну кампанію планують повністю завершити наприкінці вересня або на початку жовтня.












