Токійський магазин фруктів Sembikiya Fruit Parlor виглядає як розкішний ювелірний магазин. Якщо Ви шукаєте смачну диню, яблука, виноград або будь-які інші фрукти, тоді краще зайти спочатку в банк, тому що в цьому магазині вони не з дешевих.
У Японії прийнято подавати високоякісні фрукти на офіційних заходах, таких як весілля, ділові зустрічі і візити до лікаря. Але мова не йде про фрукти, які можна зазвичай купити на місцевому ринку або в магазині. Спеціалізовані магазини фруктів, як Sembikiya, продають тільки рідкі та досконалі продукти, вирощені в спеціальних умовах, щоб забезпечити їх ексклюзивний вигляд і смак.
Наприклад, диня Юбарі доступна тут за ціною 15,750 ієн (близько 160 доларів) за одну або 26,250 ієн (близько 265 доларів) за дві. Це чималі гроші за дині, але дані продукти є особливими: вони вирощуються в спеціально розроблених теплицях з кондиціонером та накриваються паперовими навісами в жаркі літні місяці і обігрівачами в зимовий період. Фермери обрізають менш досконалі фрукти на ранній стадії, залишаючи тільки одну диню для досягнення максимально кращого аромату. Королівська полуниця доступна тут за ціною 6825 ієн (близько 68 доларів) за коробочку, а порція ідеальної черешні – за 15,750 ієн (близько 159 доларів), «найкращі у світі» яблука обійдуться Вам в 2100 ієн (близько 21 долар).
У цілому, наразі, 11 таких салонів вже відкрилися в Японії, адже подібний бізнес знаходиться на даний момент на підйомі.