У креативному просторі «Щедрик» відбувся обласний благодійний культурно-мистецький захід, присвячений 32-й річниці Незалежності України. Це традиційний фестиваль світлиць та короваїв «Покоління незалежних», які привезли до обласного центру громади.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Досвідчені умільці та юні майстри усіх територіальних громад Вінниччини приготували до Дня незалежності України та з нагоди завершення основної частини жнив, виставки традиційних обжинкових дідухів та обрядових хлібів, прикрасили «світлиці» громад вишитими рушниками та гончарними виробами.
Під час фестивалю глядачі побачили виступи кращих творчих колективів і виконавців, бібліодворик, виставки образотворчого мистецтва обласних краєзнавчого та художнього музеїв, ОУНБ ім. В.Отмановського та бібліотеки для юнацтва – усе підготовлено з любов’ю.
«Справді вражає розмаїття представлених видів та жанрів подільського народного та аматорського мистецтва. Щиро дякую територіальним громадам області за запашні короваї. Ми їх передали нашим військовим», – зазначив начальник ОВА Сергій Борзов.