Вінницькі рятувальники отримали у подарунок від Карлсруе сучасну пожежну машину. З такою приємною місією до них у гості завітав мер німецького міста Франк Ментруп спільно з очільником вінницької громади Сергієм Моргуновим.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Вінницький міський голова подякував німецьким партнерам за вагому підтримку. Зазначив:
Своєю чергою Франк Ментруп розповів, що машина пройшла досить складний шлях транспортування, тож він задоволений тим, що її вдалося доставити неушкодженою.
Це пожежний автомобіль марки Scania. Він швидкий та маневрений. Уже наступного тижня машина вийде на чергування, розповів начальник Управління ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук.
Машину рятувальники зможуть більш ефективно використовувати в місцях приватної забудови. Цистерна вміщує понад 3 тонни води, є тут все необхідне і пожежно-технічне оснащення та аварійно-рятувальний інструмент.
Це не перша допомога, яку наша громада отримує від німецьких партнерів від початку повномасштабної війни. Завдяки місту Карлсруе у Вінниці облаштували 10 мобільних пунктів незламності.