Українська співачка Міка Ньютон зробила собі незвичайний подарунок до Дня народження. Співачка вдруге в житті стрибнула з парашутом. На цей раз артистка підкорила висоту в 6 тисяч метрів. Сталося це, за словами самої Ньютон, спонтанно, в Санта-Барбарі, куди вона відправилася на вихідні разом з подругами.
– Вперше я стрибнула з парашутом сім років тому, висота була 4200 метрів, це було в Україні. А тепер я побачила Америку з висоти шість тисяч метрів – і це незабутньо! Я навіть намагалася заспівати свій новий сингл «Come out and play» в небі. Я анітрохи не шкодую, що зробила собі такий незвичайний подарунок на День народження. Як знову народилася. Наступна висота буде максимальна – 9 тисяч, – поділилася своїми враженнями Міка.
Ще одним подарунком для Ньютон став реліз реміксу її другого синглу, який для неї зробив відомий діджей Paul Oakenfold, який, як відомо, є одним з найбільш високо оплачуваних діджеїв у всьому світі. Саме з ним вже 24-го березня Міка виступить на щорічній Музичній Конференції в Майамі.
Святкувати день народження співачка буде вдома, в Лос-Анджелесі, в колі друзів і співробітників. Вечірку Міка вирішила організувати в стилі «церемонії Оскар» : червона доріжка біля будинку, нагородження і подарунки для гостей від іменинниці.