У Могилів-Подільському прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова відбулися урочисті заходи: воїни, призвані на військову службу за контрактом, присягнули на вірність Україні та її народові.
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
«Прийняття Військової Присяги за традицією відбулося біля Меморіалу загиблим прикордонникам. Для вартових кордону це – місце священне, адже тут живе незгасна пам’ять про тих, хто віддав своє життя за Україну. Тож, вклоняючись подвигу мужніх захисників, усі присутні вшанували пам’ять героїв-прикордонників хвилиною мовчання», – йдеться у повідомленні.
Воїни, які успішно пройшли курс навчання та отримали особисту зброю, відбудуть до місць несення служби на ділянки відділів «Могилів-Подільський», «Ямпіль» та «Болган».
Слід зазначити, що з початку 2021 року до Могилів-Подільського прикордонного загону було призвано майже 90 юнаків та дівчат.