Цими вихідними, 16-17 вересня, у Вежі Артинова проведуть незвичний майстер-клас «Історія писемності та основи кириличного письма». І не один, а одразу шість, аби всі охочі могли попрактикуватися в давньоруській каліграфії. Подія орієнтована як на дорослих, так і на дітей віком від 7 років. Участь безкоштовна, але необхідна попередня реєстрація.
Про це повідомили у Музеї Вінниці.
У практичній частині за допомогою автентичного приладдя ви зможете освоїти ази слов’янської каліграфії та попрактикуєтесь у написанні окремих слів і цифр.
А на завершення майстер-класу матимете нагоду отримати сувенірну середньовічну вінницьку грамоту, куди власноруч впишете своє ім’я та назву міста. Якщо ж ви вважатимете свої навички з каліграфії недостатніми, то грамоту може заповнити замість вас майстер.
Детальніше про реєстрацію за посиланням.