Оперативники відділу поліції № 3 та бійці КОРДу затримали 37-річного фігуранта за підозрою у збуті наркотиків. За вчинений злочин чоловіку загрожує до 10 років ув’язнення.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Затримали зловмисника поблизу одного з парків Вінницького району після чергового облаштування місць збуту наркотиків. Правопорушник показав працівникам сектору кримінальної поліції місця, де вже він встиг розкласти заборонені речовини. При собі він мав гроші, отримані за “товар”.
За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Такий злочин карається позбавленням волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Вінницька окружна прокуратура.