Вчора, 30 квітня, о 15:39 рятувальникам надійшло повідомлення від чергового поліції про те, що за межами села Довжок Ямпільської громади Могилів-Подільського району у ставку виявлено людину без ознак життя.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Бійці ДСНС вилучили загиблого чоловіка з водойми та передали правоохоронцям. Як з’ясувалося, ним виявився 49-річний житель села Слобода-Підлісівська.
«Що призвело до трагедії наразі встановлюють фахівці Нацполіції.
Рятувальники звертаються до жителів області з проханням бути обачними під час відпочинку поблизу водойм і нагадують, що основною причиною трагічних наслідків є необережне поводження на воді та ігнорування правил безпеки», – зазначили в ДСНС.
Рятувальники звертаються до жителів області з проханням бути обачними під час відпочинку поблизу водойм і нагадують, що основною причиною трагічних наслідків є необережне поводження на воді та ігнорування правил безпеки», – зазначили в ДСНС.