У Вінницькій ОВА провели зустріч з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні. Учасники обговорили нові спільні проєкти з організацією.
Про це повідомили в ОВА.
Один із нових проєктів – створення та облаштування навчально-тренінгового центру ментального здоров’я.
За словами першої заступниці начальника ОВА Наталі Заболотної, основна концепція полягає в підготовці, підвищенні кваліфікації фахівців з ментального здоров’я, які працюють в громадах з людьми.
«Центр також буде взаємодіяти зі спеціалістами з центрів життєстійкості. Загалом, за допомогою зможе звернутися будь-хто. Це буде вищий рівень надання психологічної підтримки. І додатково своєрідний коворкінговий простір для неурядового сектору. Проте, зараз є потреба у проведенні ремонтних робіт приміщення центру та забезпеченні вимог доступності». – зазначила Наталя Заболотна.
Також під час зустрічі сторони обговорили питання щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.