Наприкінці 2025 року, під час заходів спрямованих на охорону, захист, збереження та раціональне використання природних ресурсів інспектори Державної екологічної інспекції у Вінницькій області зафіксували незаконну порубку дерев.
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.
Поблизу села С., за межами населеного пункту, у полезахисній лісосмузі на території Липовецької територіальної громади, було виявлено громадян, які без жодних дозволів зрізали берези різного діаметра.
За результатами підрахунків, шкода, завдана довкіллю, склала 45 756 гривень. Матеріали за даним фактом передано до органів поліції. Відкрито кримінальне провадження.












