Новий кросовер отримали вінницькі надзвичайники від очільника міста Сергія Моргунова. Автівку, як і решту закупленого майна, серед якого оргтехніка, формений одяг та взуття, електрогенератори, теплова пушка та засоби зв’язку закупили для потреб рятувальників за кошти з міського бюджету.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Півтора мільйона гривень – саме такою 2022-го була субвенція для державних пожежно-рятувальних частин Вінниці.
Головний рятувальник області Руслан Шевчук зазначив, що наразі абсолютно всі територіальні громади підтримують підрозділи рятувальників на території Вінниччини.
Що ж стосується приміщення самого депо частини, Руслан Шевчук констатував, що на часі його теж модернізувати. Підтримку зі свого боку вже у 2023-му, як і завжди, пообіцяв і Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Зокрема, наголосив, що пріоритетом є два питання – це забезпечення бійців Служби порятунку необхідним обладнанням та одягом, а також – капітальний ремонт з утепленням приміщення гаража пожежно-рятувальної частини №1.