У вечері за порушення ПДР на вулиці Гоголя патрульні зупинили автомобіль Audi A3. З нього вийшла водійка, що мала ознаки сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Громадянці запропонували пройти перевірку на спецприладі Drager. Результат виявився позитивним — 1,78 проміле алкоголю, що майже в 9 разів перевищує допустиму норму. На 32-річну водійку автомобіля Audi патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування автомобілем у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків) КУпАП», – йдеться у повідомленні патрульних.