Патрулюючи вулицю Пирогова, інспектори помітили автомобіль Peugeot Partner, що порушив ПДР. Охоронці порядку зупинили водія.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Спілкуючись із порушником, поліцейські помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік водійського посвідчення не мав, оскільки позбавлений права керування. Порушник погодився пройти огляд у лікаря-нарколога. В організмі кермувальника виявили канабіс», – йдеться у повідомленні.
На 35-річного водія автомобіля Peugeot Partner патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування в стані наркотичного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (За те, що сів за кермо, бувши позбавленим права керування) КУпАП.