Український панк-рок-гурт “Жадан і Собаки” завітав до Вінниці в рамках Благодійного Зимового Туру містами України на підтримку альбому “Радіопромінь”. На вінничан чекали 2,5 години українського року-н-ролу. Глядацька зала театру Садовського була збита, жодного вільного місця. З перших акордів intro вінничани підвелись зі своїх місць та почали танцювати. Усю концертну програму глядачі у залі провели стоячи, підспівуючи музикантам на сцені.
Під час заходу було проведено декілька благодійних аукціонів, на яких збирались кошти для потреб українського війська. Зібрали більше 60 тисяч гривень. Вінничанин, який придбав на аукціоні лот за 10 тисяч гривень зробив пропозицію своїй дівчині прямо зі сцени. Хлопець став на коліно та освідчився коханій на концерті улюбленого гурту.