Начальник поліції у Вінницькій області Іван Іщенко відзначив вибухотехніків нагородами. За умовами воєнного часу вручення відбулось швидко і без святкових церемоній, але з обов’язковим дотриманням військових традицій.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«Важко переоцінити важливість і відповідальність роботи надзвичайно важливого підрозділу, специфіка роботи якого така, що права на помилку не має. Вибухотехніки – люди мужні й сміливі. Вони завжди перебувають на передовій, навіть якщо навкруги не точаться бої.
Кожен крок, кожна дія і навіть кожен подих повинні бути виваженими та відпрацьованими, адже саме від їхньої професійності залежить життя людей та функціонування об’єктів. Наші герої виявляють видатну майстерність і відвагу, очищаючи рідну землю», – йдеться у повідомленні поліції.
Багато співробітників підрозділу сьогодні несуть службу в складі зведених загонів. Задля безпеки людей поліцейські проводять розмінування та знешкодження вибухових пристроїв, які залишили після себе ворожі війська.
«Коли настане день ПЕРЕМОГИ і українці очистять свою землю від окупантів, вибухотехніки будуть ще працювати, бо на очищення нашої землі від мін і боєприпасів піде набагато більше часу. Дякуємо нашим вибухотехнікам за сумлінне служіння українському народові! Бажаємо усім вам професійного «фарту» та надійних товаришів по службі. Дякуємо за службу! Пишаємось вами!», – зазначили у повідомленні.