Вчора, 24 січня, 16-річний мешканець Вінниці звернувся до поліції із заявою про пограбування. Заявник повідомив, що на вулиці незнайомець намагався взяти у нього телефон для дзвінка, але, отримавши відмову, силоміць відібрав мобільний телефон і втік.
За словами начальника сектору кримінальної поліції відділення поліції №1 Вінницького районного управління Андрія Кириллова, протягом кількох годин поліцейські встановили особу зловмисника та його місцеперебування. Затримали 20-річного жителя Тульчинської територіальної громади, який раніше вже мав конфлікти з законом за скоєння майнових злочинів, та вилучили у нього телефон потерпілого. Зловмисник знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.
Проводиться досудове розслідування за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). За цим статтями може бути передбачене покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років. Питання про повідомлення фігуранту підозри та обрання запобіжного заходу розглядається слідством.