Поліцейські повідомили про обставини ДТП. За фактом автопригод слідчі слідчого управління розпочали кримінальні провадження. Стосовно ДТП із потерпілою дитиною правоохоронці розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
На автодорозі М-30, сполученням «Немирів-Вінниця», за попередньою інформацією, водій автомобіля ВАЗ 2109, 44-річний житель села Рахни Польові, почав здійснювати заїзд на АЗС та допустив зіткнення з мікроавтобусом Mercedes Sprinter, під керуванням 44-річного жителя міста Вінниці.
Ще одна аварія сталась 26 листопада близько 17.20 в селі Лука-Мелешківська Вінницького району. За кермом Opel Astra перебував 27-річний житель села Лаврівка Вінницького району.