Начальник ОВА Сергій Борзов та народна депутатка України Ірина Борзова привітали медиків з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги. Двом з них вручили грамоти Верховної Ради України.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
За проявлену мужність та самовідданість під час виконання службових обов’язків із порятунку життя та здоров’я людей, сумлінне виконання професійного обов’язку в умовах воєнного стану фахівці екстренки отримали Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради.
Грамоти Верховної Ради України вручили:
* Скоробогачу Станіславу Миколайовичу – медичному директору Комунального некомерційного підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради».
Окремо співробітників екстренки відзначили Грамотами Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА, а також нагородами Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.