Громадяни, що вимушено шукають прихистку у Вінниці та області – мешканці міст і селищ, де ведуться активні бойові дії. І надати їм допомогу, – наш громадянський обов’язок.
Про те, як у Вінниці розміщують евакуйованих, розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов:
«Сформували перелік місць, де можуть розміститись біженці. Його оприлюднили на нашому офіційному сайті міської ради. Також сьогодні на залізничному вокзалі спільно із ДСНС та адміністрацією вокзалу облаштували місце для харчування біженців, які очікують потягів у інші міста. Наш департамент соціальної політики розпочинає працювати з біженцями, які отримували державні соціальні виплати через Укрпошту. Якщо такі люди мають наміри залишитись у Вінниці, вони мають звернутись до нашого департаменту. Вся детальна інформація на офіційному сайті міської ради та на сторінках у Фейсбуці, Вайбері та Телеграм».