Прикордонникам Могилів-Подільського прикордонного загону передали необхідне обладнання: пошукові прожектори та блоки багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S». Це устаткування стане в пригоді нашим воїнам під час несення служби. Робимо все, щоб підсилювати захисників.
Про передачу прикордонникам необхідного оснащення та відзначення професійного свята повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Він привітав особовий склад Могилів-Подільського прикордонного загону з нагоди Дня прикордонника та напередодні 32-ї річниці створення військової частини.
«Усі знають, хто першим зустрічав ворога у 2014 році на Донецькому та Луганському напрямках, і у 2022-му – під час повномасштабного вторгнення.
Зараз воїни з честю виконують поставлені завдання як на ввіреній ділянці кордону, так і в зоні бойових дій. Поруч з іншими силами оборони України вони – потужна сила.
Вручив військовослужбовцям Могилів-Подільського прикордонного загону Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK1-80x97.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK2-80x120.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK3-80x50.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK5-80x120.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK6-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK7-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/PRYK8-80x53.jpg)