В автомобільному пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники виявили кларнет з минулого століття. Його перевозив 60-річний житель Вінниччини серед особистих речей у багажнику власного авто.
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
Кларнет вилучено представниками митниці. Чи становить він історичну чи культурну цінність – з’ясує експертиза.
«За маркуванням на інструменті, він був виготовлений чеською компанією Kohlert V. Sohn у місті Граслиц (нині Красліце, Чехія), що свого часу було одним із найбільших європейських центрів виробництва духових музичних інструментів. Попередньо, модель може датуватися першою половиною ХХ століття», – йдеться у повідомленні.










