Працівники ДСНС спільно із курсантами Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) провели чергові пожежно-профілактичні відпрацювання в Шаргородській ТГ та в с.Леухи Леухівського старостинського округу Дашівської селищної ради Гайсинського району.
Під час подвірних обходів особливо придивлялися до громадян, які зловживають спиртними напоями, соціально незахищених верств населення та до багатодітних родин.
Адже, як засвідчує практика, саме вони нехтують правилами пожежної безпеки та не цікавляться станом власних обігрівальних приладів.
«Актуальною нині є тема святкування новорічних та Різдвяних свят, тому фахівці ДСНС наголосили селянам бути вкрай обережними з бенгальськими вогнями, свічками, петардами та феєрверками, а також дотримуватись правил пожежної безпеки при влаштуванні ялинки.
Не оминули своєю увагою фахівці ДСНС та представники інших відомств і найменших жителів села. З вихованцями шкіл та дошкільних навчальних закладів було проведено тематичні бесіди, під час яких рятувальники нагадали дітям правила безпеки у побуті. Аби не трапилося біди, фахівці ДСНС застерегли школярів, щоб вони не виходили на вкриті тонкою кригою водойми без супроводу дорослих», – повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Під час даних відпрацювань усі проінструктовані особи отримали тематичні пам’ятки.