Депутати Вінницької міської ради проголосували «за» присвоєння почесного імені Героя України Дмитра Майбороди Вінницькому ліцею №26.
Дмитро Майборода — український військовий пілот, підполковник Збройних Сил України. Командир екіпажу літака Ан-26 з окремої бригади військово-транспортної авіації, Герой України.
У цій школі, яка згодом стала ліцеєм, навчався льотчик. Тут про героїчного випускника пам’ятають, тут він зустрів гарних наставників та вірних друзів, саме тут з’явилася й мрія піднятися в небо. З 2015 року на фасаді розташована меморіальна дошка на честь Героя.
«Саме на таких прикладах мужності, героїзму та незламності духу й має виховуватись молоде покоління», — прокоментувала директор ліцею № 26 Сніжана Резнік.
У липні 2014-го на відстані приблизно 5 км від російського кордону український Ан-26, яким командував Дмитро Майборода, було атаковано, імовірно, керованою ракетою типу «повітря-повітря». Це сталось на висоті 6500 метрів у районі міста Краснодон Луганської області. Літак і екіпаж загинув.