Вчора, 8 грудня, в Могилів-Подільському поліція затримала чоловіка, який протягом однієї ночі пошкодив дві автівки, скоїв крадіжку цінних речей та намагався заволодіти транспортним засобом. Житель міста звернувся до поліції, повідомивши, що невідомий зловмисник пошкодив автомобілі Hunday Sonata та Nissan Juk його родини, викрадений був гаманець з грошима та документами.
Співробітники поліції, прибувши на місце події, виявили пошкодження скла і кузовів транспортних засобів, а власник виявив викрадені речі. За відеозаписами відеоспостереження правоохоронці встановили особу зловмисника, яким виявився раніше судимий 35-річний вінничанин, який нещодавно вийшов на волю.
Після камер відеоспостереження правоохоронці виявили, що зловмисник зупинився в одному з готелів міста, але через свою неадекватну поведінку був виселений. Знайшовшись без коштів, він вирішив скоїти крадіжку, обравши автомобілі, що знаходилися поруч з готелем. За однією з вулиць сусіднього села, зловмисник розбив скло автомобіля ВАЗ 21061, викрав його та втік.
Поліцейські затримали зловмисника на місцевому вокзалі, коли той спробував покинути район. Зловмисник затриманий, і слідчі розглядають питання щодо повідомлення йому про підозру. Поки вирішується питання про запобіжний захід, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Досудове розслідування триває за фактами крадіжки та незаконного заволодіння транспортним засобом.