Увага, фейк! У соціальних мережах Вінниччини стрімко поширюється зазначена інформація. Про це повідомили у Вінницькій ОДА.
Директор Центру соціально-психологічної реабілітації Олександр Кузь зазначив:
«Я спростовую цю інформацію! Не знаю, кому це може бути вигідно, але на сьогодні діти в повному обсязі забезпечені харчуванням. Я керівник закладу вже 8 років і ніколи не доводив до того, щоб діти були голодні чи чогось не вистачало у закладі. А тим паче у сьогоднішній час. Зараз у Центрі перебуває 29 дітей, які усім необхідним забезпечені».









