Майже в усіх районах і мітах молодші школярі навчатимуться в офлайн-режимі, учні з 5 та старших класів – дистанційно. Проте, деякі райони області перейшли виключно на дистанційне навчання.
В.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк повідомив, що, відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС та з урахуванням рекомендацій МОН та МОЗ України, закладам загальної середньої освіти рекомендовано з 2 листопада запровадити: дистанційне навчання для учнів 5 – 11 класів, а також очне навчання у звичайному режимі для учнів 1-4 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.
Комісії Вінницького та Жмеринського районів прийняли рішення, що і 1-4 класи навчатимуться також дистанційно.
Щодо Тульчинського району – там продовжили канікули з 2 до 6 листопада, у зв’язку з епідситуацією.
Таким чином, з 746 закладів на очній формі навчання – 609 (1-4 класи) 483 – (5-11 класи), там де немає загрози і стабільна епідситуація. Дистанційно навчають дітей 174 заклади.
Професійно-технічні заклади навчаються дистанційно, а виші визначаються самостійно.
Всі вищі навчальні заклади І-IV рівнів акредитації навчаються дистанційно до 15 листопада








