За легендою, внаслідок влучання артснаряда в житловий будинок, сталася пожежа. Через сильне задимлення помешкання, один із мешканців не зміг самостійно евакуюватися.
Про те, як проходили навчання, повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«За лічені хвилини рятувальники, прибули на місце події. Провівши розвідку, надзвичайники виявили “постраждалого”, за допомогою рятувальних нош винесли його із задимленого будинку та надали домедичну допомогу.
Спрацювавши оперативно та злагоджено, ДСНСники швидко впоралися з поставленою бойовою задачею та ліквідували умовну пожежу», – йдеться у повідомленні.
Загалом, до проведення тренування від ДСНС залучили 20 рятувальників та 3 одиниці техніки.