Михальнюк Олександр Іванович народився 17 серпня 1971 року у Вінниці. Тут закінчив школу № 13 та вище професійне училище № 4. У 18 років проходив службу у тоді ще радянській армії. У десантних військах прослужив два роки. Мав понад сотню стрибків із парашутом.
Про загибель бійця повідомили у Вінницькій міській раді.
У цивільному житті освоїв кілька професій – зв’язківця, електромонтера. Останні два роки, до великої війни, працював оператором на вінницькому елеваторі.
Олександр вступив до лав 120 бригади територіальної оборони ЗСУ. Був командиром відділення у стрілецькому батальйоні. Мав позивний «Мехаль».
Разом із побратимами у складі 120 ОБр ТрО Олександр Михальнюк тримав оборону Донеччини, а під час контрнаступальних дій у 2022 році – звільняли Харківщину. Свій останній бій чоловік також прийняв на цьому напрямку.
Олександр загинув 13 травня під час ворожого мінометного обстрілу.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/MYKHALCHUK-80x70.png)