160 українських військових повернули в Україну з російського полону. Вчора, 26 червня, відбувся черговий обмін військовополоненими. Серед тих, хто повернувся – троє мешканців Вінницької області.
Бійці Віталій, Володимир та Василь вже незабаром, після реабілітації повернуться додому.
Серед звільнених з російського полону – бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Усі були в полоні ще з 2022 року.











