У Чернівцях на вулиці Соборній жителі будинку знайшли гранату.
– Пригода сталася сьогодні вранці. На місце виїхала слідчо-оперативна група УМВС, експерти-вибухотехніки і співробітники державної служби з надзвичайних ситуацій, – зазначив керівник прес-служби обласної міліції Роман Григорян.
За його словами, пристрій, візуально схоже на гранату армійського зразка, був прив’язаний мотузкою до дверної ручки одній з квартир. На щастя, вибухонебезпечна знахідка виявилася навчальною і не загрожувала жителям.
Правоохоронці з’ясовують всі обставини події, відпрацьовують навчальні заклади, де використовуються муляжі гранат військових зразків у навчальних цілях.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).