У Чернігові 21-29 жовтня відбудеться ХХІІІ міжнародний театральний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі». Про це повідомив заслужений артист України Андрій Бакіров.
За його словами, учасниками фестивалю традиційно стануть театральні колективи з України, Росії та Білорусі, хоча цьогоріч «Слов’янські театральні зустрічі» розширять географію.
Вперше до нас приїде театр «Друга зона» з Варшави. Всі вистави будуть різними, щоб розширити світогляд читачів, – наголосив Бакіров.
Протягом 9 фестивальних днів, актори продемонструють 9 вистав.
Новинкою заходу стане участь лялькових театрів.
Організатори фестивалю повідомили, що журі на фестивалі не буде, лише кілька театральних критиків.