Фінал конкурсу студентських робіт з проблем оподаткування проводили у Вінницькому технічному фаховому коледжі. Десять студенток та один студент з коледжів Вінниці, Калинівки, Могилів-Подільського та Іллінців презентували свої роботи під пильним наглядом наукових керівників.
Оцінювали роботи конкурсантів податківці: Оксана Домерат, в.о.начальника ГУ ДПС у Вінницькій області; Вікторія Гриб, начальник відділу адміністрування рентної плати та екологічного податку та Оксана Урлапова, начальник відділу координації та інформаційно-аналітичного забезпечення управління оподаткування фізичних осіб.
Спектр досліджень виявився різним, тож і виступи учасників вирішили розділити на три секції:
Реформування загальнодержавних податків і зборів;
Реформування системи податкового менеджменту.
Про детальне вивчення тематики говорить назви робіт, наприклад: «Оподаткування надприбутків ІТ компаній», «Виведення ринку нерухомості з тіні», «Податок на рециклінг літій-іонних акумуляторних батарей» тощо.
Голова конкурсного журі, Оксана Домерат зазначила, що кожен із учасників заходу отримав заряд позитивних емоцій, а головне, неоціненний досвід.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY3-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY5-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY6-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/STUDENTY7-80x38.jpg)