У Хмільнику рятувальники провели навчання з використання 32-метрової автодрабини, яка нещодавно з’явилася на озброєнні у місцевому пожежно-рятувальному підрозділі.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Надзвичайники зімітували умовну надзвичайну подію, під час якої необхідно терміново евакуювати маломобільну людину з вікна приміщення на 4-му поверсі.
«У максимально наближених до реальних умов бійці ДСНС розгорнули автодрабину і за допомогою люльки та встановлених на спеціальну платформу нош провели рятувальні роботи.
Такі тренування є вкрай важливими, оскільки бійці ДСНС щодня рятують життя людей у різних надзвичайних ситуаціях, а використання сучасної техніки дозволяє ефективніше виконувати завдання та знижує ризики як для рятувальників, так і для постраждалих», – зазначили в ГУ ДСНС.









