До 11 січня у Креативному просторі «Щедрик» стартує проведення заходів для дітей пільгових категорій з громад Вінниччини. Працівники креативного простору «Щедрик» створили казкове зимове містечко з різноманітними локаціями для майстер-класів, інсталяцій та зон відпочинку.
Про це повідомили у просторі «Щедрик».
У перший день зими Креативний простір “Щедрик” зустрічав перші громади: Оратівську, Погребищенську та Іллінецьку.
Також «Щедрик» відвідали дітки з Літинської, Лука-Мелешківської та Немирівської громад. Після яскравої концертної програми гості “Щедрика” працювали на майстер-класах та дивились кіно у рамках проєкту “Кіно заради Перемоги”.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK2-80x56.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK3-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK4-80x82.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK5-80x120.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK6-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK7-80x77.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK8-80x120.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK9-80x48.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK10-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK11-80x120.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/SHCHEDRYK12-80x60.jpg)